„Motivujem ženy, aby boli samé sebou a šťastné, a viedli plnohodnotný život.

Pre tento cieľ som vytvorila Červený stan - online, v ktorom spájam esenciu ženstva s múdrosťou prírody a s pokrokom 21. storočia.

Prinášam pohľad na svet inými očami, aby sme mohli znova žiť slobodne, z hĺbky svojej duše.”

Niky z Červeného stanu - online

Moja minulosť zostáva minulosťou

Krásy a ťažkosti detstva sú už len spomienkami, krásy a ťažkosti dospievania mám už za sebou, krásy a ťažkosti prechodu do dospelosti uplynuli. Opustenie rodného hniezda (aj keď v skorom veku) mi otvorilo cestu do iného sveta, slobodného myslenia a naučilo ma to tolerancii a nezávislosti. 

Kto som práve teraz = moja prítomnosť

 „Moja túžba v živote je... skutočne ŽIŤ, byť sama sebou a šťastná."

  • Som žena a vždy sa snažím počúvať svoju intuíciu. 
  • Som Slovenka, žijúca v zahraničí.
  • Svoj život zdieľam s mojím skvelým mužom.
  • Som crazy introvert, ale veľmi rada sa stretávam s veselými, úprimnými ľuďmi, som hyperzenzitívna osoba a multipotencionál.  Väčšinou sa štatisticky, v rôznych oblastiach života, radím k menšine (1-10%) ľudí v rámci typológie a členení ľudstva. Aj to je dôvod prečo som kedysi mala pocit, že nikam nezapadám. Lenže teraz viem, že zapadám do špecifických, máloznámych skupín. Som jedinečný originál 😉.
  • Mám rôzne hobby. Som fotografka - síce nie profesionál, ale fotím od srdca.  Som knihožrút, filmový fanúšik, milujem tanec a šport, a mám umeleckého ducha. 
  • Som príležitostná, ale vášnivá cestovateľka. Som šťastná, keď môžem objavovať kúty sveta, hlavne prírody, ktoré svojou krásou vyrážajú dych. Vtedy sa cítim extra "živá".
  • Obľubujem prírodnú kozmetiku, zbožňujem kvalitné bylinkové čaje a alternatívne techniky liečenia. Rada chodievam na akupunktúru. Žijem cyklickým spôsobom života - v súlade s mojim menštruačným cyklom a náladami. A tiež rada spoznávam cudzie krajiny a kultúry z rôznych kútov sveta.
  • Som nadšenkyňa pohodového života bez stresu, zhonu a tlaku. Mám rada svoj pokoj. 
  • Som svojská, bláznivá, tvrdohlavá, vytrvalá, (na trpezlivosti stále pracujem) a samostatná ženská. Každým dňom SOM, snažím sa a stále sa učím byť SAMA SEBOU a pomáham v tom aj ostatným ženám. 

 „Som Niky. Teší ma. :D”

Moju budúcnosť ponechávam budúcnosti

Využívam reálne možnosti dneška, aby som sa stala lepším človekom zajtrajška.

Niky z Červeného stanu - online

„Každá z nás si zaslúži nájsť a udržať si - svoje skutočné Ja, svoju vnútornú rovnováhu, vášeň a silu v živote.

A presne v tom chcem ženám pomáhať."