Chytrý manuál k Červenému stanu – online pre ženy

 • Čo je to Červený stan?
 • Ako vlastne funguje? Online?
 • Je prístupný len pre ženy alebo aj pre mužov?
 • Čo v ňom nájdem?
 • Ako sa v ňom mám orientovať?
 • A prečo sa tomu vôbec venuješ, Niky?

V poslednom čase som dostávala množstvo týchto a podobných otázok. Aby som na ne čo najefektívnejšie odpovedala, napísala som o tom článok. Verím, že všetky ženy, ktoré sa ma na čosi pýtali, si tu nájdu nielen odpovede na ich otázky, ale aj mnoho ďalších informácií.

Tak poďme na to!

ÁNO, založila som tento Červený stan – online.

ČO TO JE? Je to virtuálne miesto, v ktorom sa môžeme všetky ženy  spojiť i napriek diaľke či časovému posunu. Môžeme tu stráviť príjemné chvíle v ženskom kruhu, oddýchnuť si, načerpať novú inšpiráciu a energiu, kedykoľvek to potrebujeme a vzájomne si pomáhať. 

Každá máme svoje vlastné túžby, silu a múdrosť. Zvýšime svoje vibrácie a celkovú kvalitu nášho života.

Viac o Červenom stane si môžeš prečítať v tomto článku:

Pozývam Ťa do Červeného stanu -online

Nastal čas, vniesť znova život do Červeného stanu, ktorý vytvorili naši predkovia pred tisíckami rokov. Prispôsobiť ho dnešným ženám a sprístupniť tak, aby im bol neustále k dispozícii. Plním si svoj veľký sen a delím sa oň so všetkými ženami. Delím sa oň s Tebou. Pozývam Ťa do Červeného stanu - online. 
 

Prečítať celý článok

 

Prečo som ho založila?

Pretože v dnešnom rýchlom a prevažne mužskom svete sa potrebujeme vrátiť k sebe samým a späť do ženských kruhov. Aby sme si ujasnili svoju životnú cestu a pripomenuli si našu ženskú podstatu.

Kedysi, počas dní keď som mala menštruáciu, som hľadala a čítala články a knihy, a pozerala videá a filmy na tie najrozličnejšie ženské témy. No chýbalo mi prosto „jedno jediné miesto“, kam by som sa mohla (okrem teplých perín, s čajom a termoforom) schúliť a užívať si tú jemnú ženskú energiu, vzájomnú podporu a pomoc.

Až som narazila na film a knihu „Červený stan“ od Anity Diamant, ktoré mi vnukli myšlienku preniesť tento ženský kruh do moderného sveta 21. storočia pre všetky ženy.

Ak máš záujem, môžeš si prečítať knihu alebo pozrieť film ČERVENÝ STAN. Získaš tak lepšiu predstavu o mojej idee a sne, ktorý chcem vytvoriť a o ktorý, sa chcem deliť s Tebou i so všetkými ostatnými ženami.

Kniha:

 

 

Ako to ale urobiť, aby sa táto myšlienka dostala ku každej žene, ktorá to potrebuje?

Existuje už množstvo fyzických Červených stanov po celom svete a to je úplne úžasné! Ale keď som bola unavená z práce, cestovania a ženských ťažkostí, hľadala som niečo, kam by som si mohla „zájsť“ aj v pohodlí svojho domova. A tak mi zišlo na um, urobiť tento stan – ONLINE.

Cez internet – pre všetky ženy, kdekoľvek na svete, kedykoľvek to potrebujú.

 

Ako tento stan funguje a ako sa v ňom orientovať?

Červený stan – online je vlastne celý tento web a má niekoľko ďalších častí, v podobe stránok na Facebooku, Instagrame, Pintereste i inde. 

Základná orientácia (po kliknutí na odkaz, sa Ti otvorí daná stránka):

Ak sa niečo zmení alebo pribudne niečo nové, tak Ťa o tom budem informovať formou článku alebo príspevkom na spomínaných, sociálnych sieťach.

 

Je prístupný len pre ženy alebo aj pre mužov?

Prakticky má k webu prístup každý, koho to zaujíma. Ale ja primárne tvorím PRE ŽENY. Preto píšem a rozprávam ′v ženskom rode′ a vytváram tu jemnú a príjemnú ženskú atmosféru.

Nediskriminujem mužov a nevenujem sa forme feminizmu. 😀 Práve naopak, verím tomu, že pokiaľ sa žena bude dobre cítiť a bude sama sebou, dokáže byť pre svojho muža oveľa väčšou podporou, dať mu omnoho viac lásky a priniesť do rodiny a do svojho života i okolia oveľa viac šťastia. 

Ďalším dôvodom prečo tvorím výhradne pre ženy, je spôsob tzv. „mäkkej komunikácie“. My ženy si medzi sebou povieme aj veľmi bolestivé veci väčšinou oveľa jemnejšie a chápavejšie, no pritom priamo. A to práve vďaka vysokej empatii a porozumeniu ženským trápeniam či radostiam, ktoré máme spoločné. 

Sme citlivejšie a preto trošku „vypúšťam“ v tomto ženskom kruhu akúsi zdravú, mužskú, tvrdú logiku, analytické myslenie, dôraz na výkon, súťaživosť a iné skvelé mužské vlastnosti, ktorými denne žijeme. A dávam dôraz na ženskosť, jemnosť, emocionálne vnímanie, spiritualitu, jednoduchú praktickosť a harmóniu. Vytváram tu bezpečné virtuálne miesto – pre jemné, ženské duše. 

 

Prečo sa tomu vôbec venujem?

 • Chcem privádzať ženy na cestu lásky a úcty voči svojmu ženstvu. Pomáhať im s bolestivou menštruáciou, ovuláciou, či inými problémami s menštruačným cyklom. A to rôznymi formami: vlastnými skúsenosťami a znalosťami, ale aj odporúčaním na iné odborníčky v tejto oblasti. 
 • Vnímam potreby žien ako sú: relax, ženská komunita, nájdenie rovnováhy medzi duchovnou energiou a telom, pomoc, vzájomná podpora a tiež potrebu žiť krásny život vo všetkých jeho farbách a dimenziách. 
 • Osobne túžim podávať ďalej dary a poznania, ktoré priniesol život mne.
 • Vidím dôležitosť vzájomnej inšpirácie a motivácie, ako v maličkostiach tak v dôležitých veciach.
 • Sama kráčam za mnohými mojimi životnými snami a v tom chcem podporovať aj Teba. A práve týmto Červeným stanom si plním sen a zároveň sa oň delím so svetom.
 • Chcem prepájať ženy, ktoré dokážu s niečím špecifickým pomôcť – so ženami, ktoré tú pomoc potrebujú. Spájať nás ženy.
 • Chcem vytvoriť bezpečné miesto pre ženy, ktoré bude neustále k dispozícii, kam si budú môcť zájsť vždy, keď to budú potrebovať. To je tento Červený stan – online. 

 

Červený stan – online je ešte len v začiatkoch…

Množstvo vecí je vo fáze príprav a úprav, hlavne tie, ktoré sa týkajú harmónie ženy, menštruácie a menštruačného cyklu. Dávam si na nich záležať a dostatok času, a teším sa kedy ich uverejním. 

Ale aj dovtedy si tu nájdeš dostatok informácií, zaujímavých akcií, potrebnej pomoci, článkov, videí a inšpirácie pre relax i pre radosť.

Verím, že Ti tento článok pomohol v lepšej orientácii a dúfam, že sa Ti toto virtuálne miesto venované ženám bude páčiť. 

Teším sa, že sa tu spolu budeme stretávať a prajem Ti mnoho príjemných chvíľ strávených v našom Červenom stane – online.

 

Ďakujem za prečítanie tohto článku!


„Motivujem ženy, aby boli samé sebou a šťastné, a viedli plnohodnotný život. Pre tento cieľ som vytvorila Červený stan - online, v ktorom spájam esenciu ženstva s múdrosťou prírody a s pokrokom 21. storočia. Prinášam pohľad na svet inými očami, aby sme mohli znova žiť slobodne, z hĺbky svojej duše.“

Viac o tom, kto som, si môžeš prečítať tu »»»

Tu na Teba čaká Tvoj darček:

E-KNIHA ZDARMA

Prijmi sa ako žena. Slobodná žena.

 • Chceš si udržať svojho slobodného ducha po celý život?
 • Túžiš byť viac sama sebou?
 • Rada by si sa naladila na svoje vnútro a svoje ženstvo?

Stiahni si túto e-knihu

a vydaj sa na cestu svojej duše za slobodou.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.